Obavijest o uplatama za školsku kuhinju

Cijenjeni roditelji!

Zbog izmjena načina financijskog poslovanja potrebno je da uplate za školsku kuhinju od 1. siječnja 2014. vršite preko uplatnica na žiro-račun škole.

Obje općine našeg školskog područja sufinanciraju prehranu vaše djece s 20 kn mjesečno, pa vi trebate svaki mjesec uplatiti 60 kn za jedno dijete. Ako vam troje djece polazi našu školu ili vrtić u Velikom Bukovcu, uplata za svako dijete je 42 kn, a ako polazi četvero ili više djece, uplata je 30 kn mjesečno po djetetu.

Prilažemo vam uzorak kako treba popuniti uplatnicu. Kao što je objašnjeno, svaki mjesec samo mijenjate broj mjeseca (01 za siječanj, 02 za veljaču itd.) u rubrici “Poziv na broj primatelja”.

Uplatu treba izvršiti do 15. u mjesecu za tekući mjesec i dokaz o uplati pokazati razredniku ili razrednici.