UPIS U SREDNJE ŠKOLE-VAŽNO

UPIS U SREDNJE ŠKOLE – UPISNICE I LIJEČNIČKE SVJEDODŽBE

Poštovani roditelji,

podsjećamo vas da se 10. srpnja 2024. zaključavaju liste za upis u srednju školu, nakon čega će biti moguće isprintati upisnice. Upisnice možete preuzeti u aplikaciji https://srednje.e-upisi.hr (učenici se prijavljuju sa svojom skole.hr adresom) pod karticom Moji rezultati.

Upisnice ste dužni potpisati i potpisane upisnice dostaviti srednjoj školi na jedan od dva načina:

1. Učitati potpisanu upisnicu u sustav srednje.e-upisi.hr pod karticom Moji rezultati – Upisnica – Učitaj
  2. Dolaskom u srednju školu na propisani datum (određen na njihovim web stranicama škole)

Ako niste u mogućnosti samostalno isprintati i učitati upisnice, možete doći do ureda pedagoga u četvrtak 11. srpnja 2024. godine u razdoblju od 8:00-12:00 i 16:00-17:00.

Obavezno je za upis srednjoj školi dostaviti:

1. Potvrdu obiteljskog liječnika ili liječnika školske medicine elektroničkim putem ili dolaskom u srednjoj školu. Predlažem da potvrde nabavite do 10. srpnja 2024. kako biste ih imali spremne pri upisu.
  2. Liječničku svjedodžbu medicine rada – pregled dogovarate samostalno. Idealno bi bilo da pregled obavite do 10. srpnja 2024., ali službeno dokument srednjoj školi morate dostaviti najkasnije do 30.9.2024. godine. Za više informacija pitajte srednju školu dok idete na upise.

Sve informacije o vremenu upisa u srednje škole pratite na njihovim web stranicama!

Za ostale informacije o upisima učenika u srednju školu možete kontaktirati pedagoga škole Martina Hadelana na mail adresu martin.hadelan@os-bukovec.hr ili broj telefona 042/554-004.

Napisao: Martin Hadelan, mag.paed.