VAŽNO – pripreme za online nastavu

Obavještavaju se roditelji da su u tijeku pripreme za online nastavu za sve učenike. Tijekom sutrašnjeg dana učenicima od 5. do 8. razreda će biti otvoreni virtualni razredi na Yammeru u kojima će biti svi učenici i učitelji koji predaju u tom razredu.

Roditelji učenika 5. i 7. razreda trebaju u školu doći potpisati revers za tablete i SIM kartice sutra, u petak 13. 3. 2020., između 9:00 i 16:00. Ukoliko ne mogu doći, obavezno treba nazvati školu da se dogovorimo za termin preuzimanja.

Informacije o praćenju nastave za učenike od 1. do 4. razreda objavit ćemo po primitku.

Sve ostale informacije na vrijeme će biti objavljene na mrežnim stranicama škole te će ih i razrednici prenijeti svojim razredima i u razredne grupe.